Uitbreiding service
Hotel en Theater Figi in Zeist breidt de services voor haar gasten uit. Met de inzet van normale en elektrische fietsen biedt Figi haar gasten de mogelijkheid om snel, eenvoudig en gezond te genieten van Zeist en de prachtige omgeving van de Utrechtse Heuvelrug.
De beste samenwerking door hoge eisen
“Het aanschaffen van fietsen is natuurlijk niet zo moeilijk,” aldus Victoria Ruijs, directrice van Figi. “Je gaat naar de winkel, zoekt wat uit en betaalt. Maar jij als gast staat bij ons op één. Dat houdt niet op bij het bieden van een fijne kamer, een comfortabel bed en het beste eten. Wanneer je bij ons logeert, is het voor ons belangrijk dat je je nergens zorgen over hoeft te maken. Daarom zijn wij op zoek gegaan naar een leverancier die ons niet alleen fietsen levert, maar ook zekerheid biedt van kwaliteit. Een pechhulp-service en het onderhoud zijn direct voor de komende jaren afgekaart. Zo kunnen wij ons richten op nog meer comfort en plezier voor jou als gast!”
Gebruik belangrijker dan bezit
Tijdens de zoektocht van Figi ontdekte mw. Ruijs dat zij de fietsen helemaal niet in bezit hoefden te hebben. Maar met simpelweg huren zou de zorg van het onderhoud en de verzekering nog steeds bij Figi liggen.
Het antwoord is gevonden bij een leaseovereenkomst van Leasefiets. De partij hierachter is Friesland Lease en de fietsen worden geleverd door JUIZZ. Samen hebben zij een maatwerkoplossing geboden waarbij de focus ligt op bedrijfszekerheid van de fietsen en het ontzorgen van Figi.
Maatwerkoplossingen
“Het kopen of huren van fietsen is vaak een eenvoudige overeenkomst, maar daarmee is de kous af. Het onderhoud, de verzekering en de pechhulp moeten allemaal door de eigenaar of huurder geregeld worden. Wij zijn ervan overtuigd dat dit niet meer in deze tijdsgeest past,” aldus Peter Storm, Manager Leasefiets bij Leasefiets en Friesland Lease.
De samenwerking tussen Leasefiets en JUIZZ maakt het mogelijk dat het onderhoud van de fietsen preventief en op locatie wordt uitgevoerd. Is er ondanks dat toch pech onderweg? Dan is er de pechhulpservice die jou ophaalt en terugbrengt.
Specialisatie
“Mooi aan deze samenwerking is om te zien dat drie partijen elkaar hebben gevonden die elk superieur zijn in hun eigen vakgebied. Gezamenlijk is er tot een oplossing gekomen die uniek is in de markt met als belangrijkste doel: jouw plezier als eindgebruiker,” vertelt Johannes de Bruin, verantwoordelijk voor de zakelijke markt bij JUIZZ.